Novinky

Jaký byl rok 2023

27. 1. 2024

Jaký byl rok 2023

 

Jaký byl rok 2023.

Nový rok začal v naší CHS narozením Adinky.  Z malého štěstí roste krásná, typová a povahově velmi milá kočka.  Možná se letos v druhé polovině roku budeme těšit z jejích miminek.

V srpnu nám Quennie nadělila 7 koťátek, malých Uffounků. Nádherný, vyrovnaný a bezproblémový vrh prcků, kteří před vánoci odjeli dělat radost svým novým rodinám. Všichni se ptali jak bude kotě zvládat vánoční strom a asi všichni strom odstrojili předčasně.

V říjnu se Flori - Ann narodilo 5 koťátek. Budeme se s nimi loučit v únoru a bude to těžké loučení.  Věřím, že i oni budou ve svých rodinách šťastní a já se budu těšit z jejich fotek a vyprávění ze života s mazlíčkem.

V roce 2023 jsme se účastnili MVK v Praze, Kolíně a Ústí nad Labem. Byli jsme ukázat Adinu a  Quelinu, z našich odchovů nás doprovodila Umbalee a Zippo. Všichni se ve výrazné konkurenci předvedli s vynikajícími posudky a výsledky (EX1, BIV, NOM, BIS) a bylo pár situací, které byly velmi motivační a budeme si je dlouho pamatovat.

Poznali jsme nové a zajímavé lidi, získali nové poznatky v chovu koček.

Rok 2023 byl dobrý rok.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace