Novinky

MVK Kolín 3. - 4. 6.2023

10. 6. 2023

MVK Kolín 3.- 4. 6.2023

 

Mezinárodní výstavy koček v Kolíně jsme se účastnili v silné sestavě. Poprvé se jela ukázat Adinka. Byli jsme zvědaví na její posouzení,  jak panenka zvládne výstavní ruch, cestu, koupání. Byla skvělá. S výborným posudkem, velmi nadějná, diva. 

Z Trutnova s námi jel Zippo (Enzo) se svojí rodinou, poprvé v kategorii juniorů. Posouzení zvládl bravurně, posuzovatel byl velmi spokojený s jeho typem, velikostí, atd. Do výběru best in variety ho přiřadil k dospělé kočce a kocourovi a BIV dostal Zippo. Získal i nominacvi do best in show. Z výsledku máme obrovskou radost.

Z Blanska přijela už zkušená Umbalee s Luckou a Michalem.  Posuzovatel nešetřil slovy chvály. Je super slyšet, že je Umbalee kočka , která má právo vyhrávat best in show.  Dlouhá, silná, s ex boxem, bradou, postavením uší atd. Získala nominaci do best in show a v krásné konkurenci BIS vyhrála. Po záískání 3x CAP se může pyšnit titulem Premior. Gratulujeme!

Adina Pavitero, CZ          EX1

Zippo Pavlitero, CZ          EX1, BIV a NOM do BIS

Umbalee Pavitero, CZ      EX1, CAP, NOM do BIS a BEST IN SHOW

 

Kolín je krásné město, měli jsme čas si jeho centrum projít a věřím, že se do Kolína ještě podíváme. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace