Novinky

Střípky roku 2022

15. 1. 2023

Jaký byl rok 2022 v CHS Pavitero CZ?

Šťastný. Takový byl rok 2022 v naší chovatelské stanici. Začal narozením prcků vrh X. Dvě holčičky a dva kluci. Desti je skvělá máma a s Fabiem nám nadělili už pár užasných koťat. Všichni mají báječné rodiny, Xilomenka je zatím u nás. Do nových rodin odjeli na jaře Valerian, Walencie a Wenezia. Rodiny, všem děkuji za super péči :)

Další miminka se narodila v srpnu, tři kluci Y a v říjnu pak Zázraky. Yacob a Yenkee , Kuba a Jenda, spolu žijí v Praze, na Yorika si čekala krásná rodina z našeho kraje.  A od nás zase poděkování za lásku a péči, kterou dostávají. 

Zázraky jsou 3. Dva kluci a jedna cácorka. Na Zora se těší v Kladně naši přátelé s Derekem a Tiffany, Zippo se uvelebí u přítel v Trutnově a Zara bude dělat radost v Chrudimi u ohromně milých mladých lidí. 

Na výstavu jsme v roce 2022 vyjeli jen jednou, pro radost. S Uffem, s krásným posudkem. Naší CHS prezentoval excelentně Isak, bílý Snížek. Získal jako kastrovaný kocour v 2. kategorii nejvíc bodů. Předvedla se i Umbalee, s výborným výsledkem a já se těším, že se letos s Umbalee budeme na výstavách vídat častěji. 

A protože nám stárne smečka, a protože chceme mít na všechna u nás narozená koťátka maximum času kastrovali jsme Orrie, Holly a Destiny. Holky nám daly nádherné potomky a zaslouží si už kočičí chovatelský důchod.

S klidným srdcem tedy mohu říct, že rok 2022 se povedl. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace